Drony

O nas

DSC_0482Silvair Szkoła Awiacji zaprasza na szkolenia operatorów dronów UAVO. Posiadamy Certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego nr 129RPS-01/2015. Prowadzimy szkolenia w zakresie VLOS (latanie w zasięgu wzroku operator-dron) i BVLOS (latanie poza zasięgiem wzroku). Zajęcia teoretyczne odbywają się w naszych salach wykładowych na Ursynowie przy ul. KEN 85, a praktyczne na lotnisku szkoły w Sobieniach Królewskich (ok. 40 km od centrum Warszawy), na którym dysponujemy własną strefą pilotażu. Możliwe są także szkolenia stacjonarne na lotnisku, gdzie dysponujemy zapleczem hotelowym i gastronomicznym. Nasze kursy są prowadzone przez doświadczonych instruktorów zgodnie z wytycznymi Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Uczą bezpiecznego latania i przygotowują do egzaminu państwowego na Świadectwo Kwalifikacji Personelu Latającego w zakresie bezzałogowych statków powietrznych. Każdy kurs kończymy egzaminem państwowym. Dokument ten jest obowiązkowy dla wszystkich operatorów dronów, którzy prowadzą działalność komercyjną.

 

DSC_0522

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu lotniczym. Wyszkoliliśmy bezpiecznie dziesiątki pilotów, z których wielu zasiada dziś za sterami samolotów pasażerskich. Posiadamy symulator klasy FNPT II. Jako jedyni na rynku szkoleń UAVO oferujemy w ramach szkoleń loty na profesjonalnym symulatorze do szkoleń samolotowych. Dzięki temu przyszły operator drona będzie miał okazję z pozycji pilota samolotu przekonać się jak ważne jest latanie dronem zgodnie z przepisami prawa lotniczego.

 

Jesteśmy pasjonatami lotnictwa. Naszą pasją dzielimy się ze wszystkimi, którzy chcą latać. Od teraz będziemy wprowadzać was także w świat dronów. Zdobędziecie u nas nie tylko wiedzę i doświadczenie ale nowy, atrakcyjny zawód w innowacyjnej dziedzinie lotnictwa, która już zmienia nasze życie jak kiedyś komputery czy telefony komórkowe. Nie czekaj. Przyjdź do nas na szkolenie i dołącz do elitarnego grona członków personelu latającego.