Dla rodziny

Czas spędzony w Sobieniach można wykorzystać na wiele sposobów. W bezpośrednim sąsiedztwie lądowiska oferujemy wiele dodatkowych atrakcji – hotel i ośrodek spa, klub golfowy z możliwością nauki gry w golfa, klub malucha i baby-hotel, piękną okolicę parku krajobrazowego, wycieczki rowerowe i piesze, a dla tych, którzy prawdziwie zakochają się w pięknie naszej okolicy – możliwość zakupu apartamentów. Nauka latania może być przyjemnością dla całej rodziny! Serdecznie zapraszamy!

Hotel i Spa

Do dyspozycji gości oddajemy pokoje i apartamenty zlokalizowane w pałacu oraz pobliskich zabudowaniach folwarcznych. Stylizowane wyposażenie oraz wnętrza pozwolą poczuć naszym gościom klimat epoki, a jednocześnie cieszyć się pełnym komfortem i wygodą czterogwiazdkowego hotelu.

Spa „Dotyk Orientu” to emanujące niepowtarzalnym spokojem oraz orientalnym klimatem hotelowe Centrum Wellness & SPA w Sobieniach Królewskich. To miejsce, w którym starannie wyselekcjonowany, szeroki wachlarz usług oparty na uznanych, światowych markach kosmetycznych, sprosta wszelkim oczekiwaniom Gości.

Strona internetowa hotelu

Pole golfowe

Pole golfowe w Sobieniach Królewskich zostało zaprojektowane przez angielską pracownię architektoniczną Ford Golf Design Group. Projekt nawiązuje do pól typu angielskiego (links). Projekt w harmonijny sposób łączy oryginalne krajobrazy Mazowsza ze starannie zaprojektowanymi dołkami jakby żywcem przeniesionymi z wietrznych wybrzeży Szkocji.

W domu klubowym oferujemy Proshop o powierzchni 80 metrów kwadratowych, w którym każdy golfista znajdzie coś dla siebie. Marki Titleist, FootJoy, TaylorMade, Chervo czy Cleveland na stałe wzbogacają nasz asortyment. Ponadto możecie Państwo skorzystać z przestronnych szatni z prysznicami, wózkowni, a także tarasu z widokiem na pole. Po grze Sobienie Królewskie zapraszają do restauracji.

Strona internetowa pola golfowego

Mazowiecki Park Krajobrazowy

Mazowiecki Park Krajobrazowy został utworzony w celu ochrony lasów i najcenniejszych przyrodniczo obszarów po prawej stronie Wisły. Obejmuje teren dzielnic warszawskich: Wawer i Wesoła, oraz gmin: Józefów, Otwock, Wiązowna, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie Jeziory oraz Pilawa. Swym zasięgiem obejmuje prawie 16 000 hektarów lasów i łąk

Odwiedzającym Mazowiecki Park Krajobrazowy oferuje możliwość obcowania z wspaniałą przyrodą, pięknymi krajobrazami i rzadkimi gatunkami zwierząt.

Strona internetowa Mazowieckiego Parku Krajobrazowego