O nas

Silvair jest profesjonalnym ośrodkiem szkolenia lotniczego z własnym lądowiskiem oraz zapleczem technicznym i dydaktycznym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować szkolenia najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach!

Kontakt

BIURO KEN

tel. +48 22 881 68 63

e-mail: info@silvair.net

Kierownik Odpowiedzialny
Piotr Dulowski

tel. +48 693 670 359

O Silvair

Firma Silvair powstała w 2006 roku i od tego momentu zajmujemy się profesjonalnym oraz bezpiecznym szkoleniem lotniczym. Posiadamy certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego potwierdzający spełnienie wymagań Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego. W ciągu tych wszystkich lat wyszkoliliśmy dziesiątki pilotów, którzy  znaleźli pracę za sterami samolotów lub z powodzeniem hobbystycznie realizują lotniczą pasję.

 

Jesteśmy ośrodkiem szkolenia z bogatym zapleczem technicznym i dydaktycznym. Posiadamy własne lądowisko w Sobieniach położone niedaleko Warszawy, flotę samolotów serwisowaną przez naszą, certyfikowaną Organizację Obsługową oraz jeden z najnowocześniejszych symulatorów w Polsce. Nasi instruktorzy to piloci z wieloletnim doświadczeniem, którzy z pasją przekażą Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego latania.

 

Naszymi działaniami, oprócz przekazywania wiedzy i lotniczych umiejętności, staramy się promować lotnictwa jako wspaniałą dziedzinę życia.

Misja

Korzystając z wiedzy, umiejętności i doświadczenia chcemy dzielić się z Tobą naszą pasją do lotnictwa. Niezależnie czy planujesz latać zawodowo czy turystycznie nasze priorytety są niezmienne: jakość szkolenia i bezpieczeństwo lotów. Dopiero po spełnieniu tych warunków lotnictwo może stać się prawdziwą przyjemnością!

Referencje