Szkolenia

Silvair jest profesjonalnym ośrodkiem szkolenia lotniczego z własnym lądowiskiem oraz zapleczem technicznym i dydaktycznym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować szkolenia najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach!

O szkole

W Silvair doskonale rozumiemy, że lotnictwo to pasja i często sposób na życie. W związku z tym już od wielu lat dodajemy Wam skrzydeł! Nasza szkoła jest profesjonalną Zatwierdzoną Organizacją Szkolenia (ATO), co potwierdza stosowny certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego i wielu wyszkolonych pilotów. Posiadamy flotę samolotów, nowoczesny symulator, własne lądowisko z zapleczem technicznym oraz organizację obsługową.

 

Prowadzimy szkolenia teoretyczne i praktyczne do licencji Private Pilot Licence (Aeroplane) – PPL(A), uprawnień VFR NOC, do licencji Pilota Samolotowego Zawodowego CPL(A), MEPL, IR SE/ME, IRI czy kursy Multi Crew Coordination – MCC i Jet Familirsation. Organizujemy także lotnicze eventy, zawody na celność lądowania czy piknik lotniczy, aktywnie działamy na rzecz promocji oraz rozwoju lotnictwa i na prawdę lubimy, to co robimy.

Dlaczego warto szkolić się w Silvair?

Bezpieczeństwo

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego kręgi szkolne wykonujemy nad terenami niezamieszkałymi, dogodnymi do lądowania, użytkujemy wyłącznie własne samoloty obsługiwane przez należącą do nas certyfikowaną stację techniczną i sprawdzane przez etatowych mechaników.

Jakość

W Silvair stawiamy na jakość szkolenia, oferując doskonałe zaplecze dydaktyczne, najnowocześniejszy symulator w Polsce oraz doświadczoną kadrę instruktorów - pilotów liniowych, byłych pilotów wojskowych oraz tych, wyszkolonych w naszym ośrodku.

Oszczędności

Krótki czas kołowania, klasyczny krąg i bliskość strefy pilotażu pozwalają ograniczyć koszty do minimum oraz podnieść efektywność szkolenia poprzez wykonywanie większej ilości szkolnych lądowań i ćwiczeń w każdej godzinie lotu.

Wygoda

Oferujemy szkolenie na własnym lądowisku w Sobieniach, w doskonałej lokalizacji w pobliżu Warszawy, nieobjętym ograniczeniami w ruchu lotniczym. Ponad to własny hotel na terenie lądowiska, internetowy system planowania lotów, a szkolenia teoretyczne w warszawskiej siedzibie szkoły tuż obok stacji metra Stokłosy.

Atmosfera

Kameralna i rodzinna atmosfera w szkole i na lotnisku pozwala nam poznać indywidualne oczekiwania pilotów i dostosować nasze usługi do ich potrzeb. Organizujemy spotkania przy grillu, zawody samolotowe i wiele innych wydarzeń integrujących społeczność naszej szkoły.